Pak zřejmě neznáte mobilní domy – moderní řešení bydlení pro všechny, kterým na účtu neleží milióny, a dokonce ani statisíce.

Ano, opravdu je to tak – mobilheimy se od běžných typů obydlí v soukromém vlastnictví liší především tím, že na ně dosáhnete i s minimálními úsporami, a dokonce i bez drahé hypotéky. Takže pokud vás doposud trápilo, že nejenže nemáte dost peněz na vlastní bydlení, ale ještě navíc vám ani v bance nechtějí přidělit hypotéku, tak tyto starosti můžete v případě mobilheimu Willerby Granada od Top-mobilnidomy pustit z hlavy. Taková stavba bez pevných základů hravě vytrhne trn z paty všem, kdo touží po vlastní střeše nad hlavou.

stará chatka

Jestliže si chcete o mobilních domech udělat jasnější představu, tak uděláte nejlépe, když na místo surfování po internetu vyrazíte rovnou do centra vzorových staveb – těch je v české republice hned několik. Tam si tyto stavby budete moci zevrubně prohlédnout, a všichni moc dobře víme, že osobní zkušenost nic nenahradí. Na vlastní oči si prohlédnete, jak tato obydlí vypadají nejen zvenčí, ale také uvnitř, a jak může vypadat právě to vaše vlastní. Navíc se jedná o ideální příležitost využít přítomnosti odborníků a vyřešit veškeré vaše otázky.

odemykat dvare

A když na to přijde, klidně si můžete na místě vybrat svůj budoucí dům. Na výběr máte desítky nových i již použitých staveb, ty, které jsou designové, i ty, které mají velmi tradiční vzhled. Jestliže vám nic nepadne do oka, tak to také nevadí – můžete si nechat vyrobit stavbu na míru přesně podle vašich představ. Vše bude do posledního puntíku takové, jaké to budete chtít mít.

A jak dlouho taková výroba stavby na míru trvá? I tato odpověď vás mile překvapí. Průměrná dodací doba se pohybuje v řádu několika týdnů.

Takže když si shrneme hlavní výhody – můžete bydlet ve vlastním, a to za pár korun, bez komplikací i bez čekání. To je nabídka, které zkrátka neodoláte!