Kéž byste měli pravdu! Byznys je neustálý kolotoč výroby, práce, zakázek, faktur přijatých, ale hlavně faktur zaplacených. Každý kdo zažil, nebo každodenně toto martýrium zažívá, ví o čem je tady řeč! Ne vždy je vina na vaší straně! Vyrobili jste, v termínu dodali a platba za práci? Prostě a jednoduše nikde! Tak, jako začnou chodit upomínky vám za neuhrazené platby, tak vy upomínáte své odběratele, že zatím peníze na vašem účtu nepřistály. Netrvá to dlouho a můžete se ne vlastní vinou ocitnout v registru dlužníků.
nepoctivé nebankovní společnosti
Co teď? Kde vzít finance na další chod podniku, či firmy? Se záznamem nemá cenu klepat na dveře banky, nemá cenu obíhat žádnou z nich. Nezoufejte, existuje možnost, jak dát opět vše finančně do pořádku, než se vaši odběratelé umoudří a zaplatí dluh! Jsme solidní nebankovní společnost, která dnes a denně pomáhá řadě nešťastníků v nouzi. Nikoho nelustrujeme, nikoho nezpovídáme! Naopak ke každému přistupujeme s empatií. Víme moc dobře, že vina není pokaždé na straně klienta.
Nabízíme pouze férové a čestné jednání, nabízíme vyložené karty na stole od samého začátku! Nebojte se žádných nesmyslných poplatků, nebojte se složitého papírování a lustrací. Velkou výhodou je, že například americkou hypotéku nebankovní poskytujeme žadatelům i bez doložení příjmu! Nevadí ani exekuce, nevadí záznamy v registrech dlužníků, prostě jsme otevření všem, co nutně potřebují peněžní injekci.
americká hypotéka
Měli byste také vědět, že celou částku můžete kdykoli splatit bez sankcí. Je toho hodně, s čím se u nás můžete setkat a být po všech stránkách příjemně a mile překvapeni. Stačí zajít na naše stránky, prostudovat nabídku, co se jen tak nevidí a odeslat kontakt! A ještě jedna věc, co je u nás psáno, to je také dáno! Žádné plané sliby a řeči, ale opravdové https://citaty.net/blog/kralik-sametacek/ činy! Podáme pomocnou ruku každému, kdo jí momentálně potřebuje.