Když potřebujete peníze, tak vaše cesta nemusí vést nutně do banky. Peníze vám půjčí i jinde. A možná budete překvapeni tím, jak to může být snadné. Získat dobrou půjčku nebylo nikdy snazší!

Stačí zavítat na internet a podívat se na webové stránky finanční společnosti, která se své klienty snaží zatěžovat co nejméně, a přitom jim nabízí úvěry se spoustou bonusů a výhod.
zlaté mince, věže

Když si sjednáte nebankovní hypotéku, nebudete muset nikam chodit, a přesto získáte to nejlepší. A nevěřte tomu, že půjčka u banky je výhodnější a levnější, není. Její vyřízení je naopak zdlouhavé, do poslední chvíle nevíte, jestli to vyjde, a přitom budete muset do celého procesu schvalování investovat spoustu energie, času i peněz.

Jinde můžete získat půjčku bez poplatků, která bude mít srovnatelnou úrokovou míru jako ty klasické, na které jste zvyklí. A je zde ještě něco, v žádné bance vám nenabídnou úvěr bez registru.

Získat půjčku bez registru nebylo ještě do nedávna možné. Také to neznamená, že by vám ji někdo dal, aniž by si vaše registry ověřil. Nicméně i když v nich budete mít nějaký vroubek, tak to ještě nic neznamená, půjčku můžete mít, pokud prokážete, že budete schopni splácet.

A podobné je to i s bonitou, ani nižší bonita nemusí být na překážku. Samozřejmě budete muset prokázat, že máte dostatečné příjmy na to, abyste zvládli splácet splátky i s úroky, ale nikdo vaše příjmy nebude uměle snižovat, a výdaje navyšovat.

Zní to ideálně ne? Ta jediná překážka https://www.emimino.cz/diskuse/prekazka-na-strane-zamestnavatele-na-co-mame-narok-77179/ v cestě k cíli, kterou vám zbývá překonat, je ručení nemovitostí. Je úplně jedno, jakou zvolíte, dokonce ani nemusí být vaše, ale nějakou musíte mít.
truhla s penězi, ilustrace

Od její hodnoty se odvíjí výše půjčky, jakou můžete získat. Čím bude hodnotnější, tím větší suma peněz může být vaše. Naopak pokud vám stačí jen malý úvěr, není třeba ručit vlastním bydlením, postačí klidně i malá garáž anebo zahradní chatka.