Zajímavé tipy na reklamní produkty jsou vždy potřebné. Je totiž náročné neustále vymýšlet nové reklamní předměty a dárkové balíčky. Někdy se samozřejmě mohou použít klasické reklamní předměty, jako jsou kancelářské potřeby v podobě tužek, propisek, bloků, zápisníků a kalendářů. Ale je vhodné zařadit i kreativní produkty, originální a neokoukané.

K takovýmto reklamním předmětům patří například elektronika, věci do domácnosti, věci na sport a turistiku, vybavení do auta. Jde tak například o svítilny, sluchátka, nabíječky, flash disky, stěrku na sklo do auta, reflexní vesty a pásky, přilby, hrnky, misky i příbory. Další kategorií je často využívaný reklamní textil. Ten se dá využít i pro zaměstnance, jako vhodné pracovní oblečení. Na většinu věcí je možné nechat udělat i reklamní potisk. Získáte tak skvělý a originální reklamní předměty i věci vhodné do dárkových balíčků.

reklamní textil

Další originální kategorií jsou i ekologické předměty. Tam lze zařadit věci i z kategorií jiných. Jde totiž o předměty, které jsou vyráběné z přírodních materiál nebo i z plastových materiálů, které byly zrecyklované z odpadu z moře. Jde o předměty, které přispívají k udržitelnosti planety. Jde tak například o papírové a látkové tašky, které lze využívat opakovaně. Také o skleněné láhve na pití, které nahradí jednorázové pet láhve. Také o věci z bambusu, dřeva a papíru.

látkové tašky

Lze tak vymyslet a použití, jak tradiční reklamní produkty, tak také zcela originální. Je tak možné udělat velmi zajímavé balíčky. Důležité je, aby předměty lidi zajaly. Aby byly praktické a vhodné do běžného každodenního života. Předmětem lze také vyjádřit i smýšlení firmy, její filozofii a zaměření. Lze si tak dovolit být opravdu kreativní a udělat zajímavé balíčky pro různou skupinu lidí, které budou produkty určené anebo udělat univerzální balíčky vhodné pro většinu lidí bez rozdílu pohlaví a věku.