Máte rádi kulturu? Já ano. Ale musím vám říct, že dříve tomu tak nebylo. Nikdy mě nelákaly třeba například divadla a nikdy jsem nevěděla a nerozuměla jsem tomu, co může být na divadle tak zajímavého a dokonalého. Nicméně ale jednou na střední škole jsem tam byla. Více podrobností už si ale nevybavím, na jaké hře jsme v divadle se školou byli, ale musím říct, že mě tohle divadlo opravdu zaujalo a nevěděla jsem, že mě tohle divadlo bude bavit. Dokonce jsem se školou do tohoto divadla jela s odporem. Stále jsem zkoušela přemlouvat moje maminku, aby mi napsala omluvenku, že jsem nemocná.

Kultura mě baví.

Úplně se mi do toho divadla nechtělo. Měla jsem jiné představy o kultuře a pro mě byla totiž kultura úplně nudná. A později, ale když jsem se do toho divadla se školou dostala, tak rázem název kultura dostala úplně nový rozměr. A musím říct, že opravdu skvělý rozměr. Musím říct, že to byla úžasná změna. Kultura mě od té chvíle začala bavit, protože mě zaujalo divadlo už jenom svojí atmosférou a taky svou krásou. Nebylo to nic nového, ale byla to spíše taková starodávná architektura. A právě architektura mě hodně baví. Takže možná i díky architektuře mě kultura začala velmi zajímat.

Ráda objevuji nová místa.

A od té doby, do divadla jezdím s manželem dvakrát ročně. A vždycky si to perfektně užijeme. A jsem taky velmi ráda, že můj manžel má rád kulturu stejně tak jako já. A jsme oba dva rozhodnutí, že k lásce ke kultuře budeme vychovávat i naše děti. A jsem ráda, že náš malý syn moc rád chodí do kina. Rádi ho tam s manželem vodíme a užíváme si, že ze syna bude kulturně vzdělaný člověk. U mě kultura je vlastně docela důležitá. Kultura nás všem rozšiřuje obzory a cesty světa, Toto vím od té doby, co jsem se o kulturu začala opravdu více blíže zajímat. Věřte mi, že pokud budete mít o kulturu zájem, tak uvidíte sami, že je to velmi zajímavé.