Vzhled je opravdu důležitou součástí našeho života. Čím jsme starší, tím více se snažíme oklamat čas a omládnout. Je opravdu vzhled tolik důležitý?
Někdy bývá fyzická krása přeceňována a někdy zase podceňována. Pravdou je, že v dnešní době a vlastně i v dobách předešlých, tato část našeho já hraje v celku významnou roli. Nějak poukazuje na naši osobnost a individualitu. Dříve se podle vzhledu poznali lidé bohatí a chudí, takže ač si všude přečtete, že nejdůležitější je vnitřní krása a na zbytku nezáleží, je to tak trochu lež! Jasně, že je důležité, jací jste a jak se chováte, dokonce je to určitě nejdůležitější, ale pokud náš vzhled bude zanedbaný, nikoho nezaujmeme a naše nápady nebude nikdo poslouchat.pracovní pohovor
Dobrým příkladem je třeba pracovní pohovor. Do prvního dojmu musíte dát úplně vše, že jste inteligentní a jednička ve vašem oboru je sice to nejdůležitější, ale při prvním setkání hraje velkou roli právě váš vzhled. Tak usedněte za zrcadlo a trochu na tom zapracujte.
Co vše si připravit na pracovní pohovor?
ŽIVOTOPIS
V tuto chvíli vás zaměstnavatel ještě neviděl, je důležité mít zajímavý životopis, ve kterém nic důležitého nevynecháte, to vám https://nazory.ihned.cz/c1-66008730-co-rozhodne-o-vysledku-prvniho-kola-prezidentskych-voleb zajistí skutečnost, že budete vůbec přizvání na pohovor o pozici. Někteří zaměstnavatelé vyžadují taktéž motivační dopis, jeho přípravu rozhodně nepodceňujte!
ZNALOSTI
Kromě neodolatelného životopisu budete muset na pracovním pohovoru ujistit nadřízeného o svých schopnostech i prakticky. Buďte připraveni na všechny možné otázky.
CHOVÁNÍ
Nezapomeňte na slušné vychování, přijďte včas a dodržujte všechna pravidla společenského chování.uchazeči o práci, muž a žena
VZHLED A GESTA
A jsme konečně u toho, předešlé body bude mít jistě více kandidátů, nejvíce musíte upoutat právě svou osobností a vzhledem. Budete nezapomenutelní a to vám při výběru pomůže. Volte oblečení vhodné, ale ne příliš vyzývavé, totéž platí o líčení, měl by být akorátní a také lichotivý. Nic nepodceňte a dopředu si naplánujte, jaký outfit v tento den zvolíte.

Ovšemže vzhled není vše, ale pokud se jedná o takovou příležitost, neuškodí prosedět o několik minut déle před zrcadlem a udělat prostě dojem. Neverbální komunikace, do které patří i váš vzhled a gesta vždy nechává největší dojmy.