V dnešní společnosti se postupně stává, že ženské práce zastávají muži a naopak. Je tomu ale takhle dobře? Mnoho názorů je pro, ale existují i tací konzervativci, kteří s tímto výdobytkem nové doby nesouhlasí. Musíme se naučit se dívat na věci tak nějak z nadhledu. Můžou být muži stejně kvalitní v oblastech péče o tělo a kosmetických služeb jako ženy? A proč by ne! Pánové mají smysl proto, že vidí vše přímočaře a nedělají z obyčejných věcí zbytečnou tragédii. Mnoho gentlemanů má také buňky a smysl pro krásu a styl mnohem větší než dámy a byla by přeci opravdu škoda, kdyby tento talent zůstal neprobuzený.
ksicht muže
Muži si umí udělat ve všem mnohem větší pořádek než my ženy a mají dobrý smysl pro přesnost. To prokazují i v těch typických mužských pracích jako je třeba tesařina. Zvládají tak být dobrými kadeřníky, maséry či kosmetickými poradci. Tím, že skloubí svou přirozenou sílu s logickým způsobem myšlení můžou vytvořit naprosto jedinečná díla v kosmetickém průmyslu.
Naopak ženy dokážou být velmi dobré organizátorky a zvládají dělat více věcí najednou. Také jsou obdařeny svým šestým smyslem, který mužům bohužel chybí. Umí si prosadit svou a jsou schopny pro své cíle udělat naprosto vše. Jsou také velmi dobrými sociálními pracovníky, neboť mají od přírody rozvinutý mateřský pud, který je nutí pečovat o své okolí a snažit se, aby byli všichni spokojeni. Mimo to jsou také manuálně zručné a často i zručnější než páni.
palec nahoru
Takže když najdou dobrou techniku, která jim vynahradí absenci síly, tak zvládnou stejnou práci jako dělají muži, ale možná daleko efektivněji. Zbavme se tedy těchto přežitků staré doby a nastavme si nová pravidla pro tu dobu nadcházející. Obě pohlaví by si měla být rovnocenná, ale samozřejmě vždy to nebude stoprocentní, protože přírodu prostě neoblafneme, i kdybychom se stavěli na hlavu. Mějte ale pochopení a podporujte lidi, kteří se snaží dělat věci nějak jinak a mají snahu o to, přinést budoucím generacím něco nového a inspirujícího.