Provozujete elektronický e-shop, takže je odesílání zásilek k zákazníkům vaším denním chlebem? V tom případě se vám bude jistě hodit jeden šikovný tip, jak své zásilky zabalit tak, aby je cestou nemohlo nic ohrozit. Vždyť pro elektronickou prodejnu nemůže být nic horšího, než zklamat důvěru zákazníka. Třeba tím, že mu zásilka dorazí domů v poškozeném stavu. Takový zákazník může být rázem zákazníkem ztraceným, a proto je jasné, že se vám vyplatí, když vsadíte na skutečnou kvalitu balení zboží, které zaručí, že se se zásilkou cestou nic nestane, i kdyby ji potkala celá řada katastrof za sebou.

lepící sáčky

Ke katastrofě většinou stačí i obyčejná přeháňka, která přijde v tu nejméně vhodnou dobu. Třeba v čase, kdy se váš balíček shodou okolností nachází pod širým nebem, byť jen na krátkou chvíli. V případě, že je právě v této době zabalený pouze v papírové krabici, tak se snadno může stát, že i ten nejsilnější kartón promokne, změkne, nebo se rovnou protrhne, a obsah vaší zásilky je rázem v ohrožení.

Nicméně něčemu takovému byste mohli velice snadno předejít tím, když byste jednotlivé kousky zboží v balíku zabalili ještě do jedné vrstvy – do plastového lepícího sáčku.

Konkrétně se jedná o polypropylenové sáčky s lepicí lištou, které jsou tak lehounké, že vašemu zboží na váze vůbec nic nepřidají. Navíc se s nimi výborně manipuluje, a to zdaleka nejen proto, že jsou díky svým rozměrům snadno skladovatelné, ale také proto, že mají opakovaně uzavíratelnou lepicí lištu. Balení do takových plastových sáčků je proto hračka a zboží do nich schováte raz dva. A když se náhodou spletete, tak není nic snazšího, než lištu rozlepit a přelepit znovu – kvalita balení se tím nijak nezmění.

lepící sáček

Jak je tedy vidět, tak plastové lepicí sáčky jsou ideální volbou v případě, kdy chcete mít jistotu, že vaše zásilka dorazí na místo v naprostém pořádku a bez poškození.