Existuje mnoho různých vlakových souprav, které jezdí po dětských pokojích nebo na zajímavých výstavách. A i když mohou být krásné, historické, tak jim chybí dětský příběh. Na druhou stranu tu ovšem vystupuje mašinka Tomáš, která je mezi dětmi i dospělými známá, snad po celém světě. Má svoje příběhy, které děti znají a staly se součástí dětského světa. Není divu, že na takový zájem zareagovali výrobci. To byla pro ně velká výzva a ta vznikla mašinka Tomáš jako hlavní hrdina na všech možně dostupných produktech. Nyní mohla mašinka být zkrátka úplně všude. Děti si ji mohou neustále připomínat a dokonce ji i hrdě nosit. Vypadá to, že pro někoho to bude favorit ze známých postaviček.

mašinka Tomáš

S hrdinou to jde mnohem lépe

V podstatě je jedno, jestli mašinka bude na povlečení, jídelní soupravě, na školních věcech nebo kdekoliv jinde, pořád bude součástí dětského světa. Bude s malým rošťákem pořád a to se potom věci dělají úplně jinak. Přece jenom velké oči vidí úplně všechno a není na místě tak slavného hrdinu zklamat tím, že ho bude kdokoliv ignorovat. Pokud zrovna je lokomotiva oblíbenou postavičkou z dětského snu, potom se vyplatí, aby v koupelně byla mašinka Tomáš sada na čištění zubů. To se to budou zoubky čistit jedna radost a bez velkého přemlouvání.

dítě a zuby

Na kartáčku i v sadě

Mašinka může být jenom na zubním kartáčku, ale poté se vyplatí rovnou zakoupit kartáček s časovačem. To znamená, že když se zoubky budou čistit určitou dobu, tak nakonec zazní časový signál, že je všechno řádně vyčištěno. Možná je dobré pouvažovat o celkové sadě, kdy bude v kelímku s profilem mašinky i zubní pasta a zubní kartáček. Odměnou nám budou nejen rozsvícená očka, ale i správně vyčištěné zoubky a to se vyplatí. Rodiče budou spokojení, že nemusí stále své ratolesti upozorňovat na ústní hygienu, která je velmi důležitá od útlého věku a malý nezbeda bude zase spokojený s tím, že má tak skvělou sadu s logem svého hrdiny.