Což o to, chatička je to hezká. Sedí si tam u lesa jako ten hříbeček a čeká na nového majitele. Zasedá rodinná rada v počtu dvou osob, tedy obou manželů. Hlava rodiny bere do ruky kalkulačku.

Kalkulačka

Začíná velké počítání, co by se, kdyby se. Nakonec to vychází tak, že by se musel prodat stávající byt, auto, zařízení, košile a trepky. A ještě pár drobností. Parkety by zůstaly. I s radiátorem. Hm. Tak to asi chatka nebude.

Ale bude, hlaholí muž a hned dává novou naději. Podají si nějakou tu sportku, nebo tak něco. A za vyhraný peníz si zakoupí chatku a nové auto. Též bude dlužno zakoupit i vrtulník, kdo se má v tom autě natřásat, že. A tak se kupují sázenky, jedna za druhou a vsází se o sto šest. Jenže ono, věřte nebo ne, nic. Jak je to možné? Vždyť jste si to tak pěkně spočítali. Tak znova. Zase nic. A pak zase nic a tři krát a nic a sedm krát nic a tikety jsou trhány a zahazovány a celá loterie prokleta až do devátého kolena i s celým losujícím.

Sázenka

Jenže tím ta touha po chatě neustala. Je stále. Jenže to by se muselo začíst krást ne?

Ne. Nemuselo. Postačí si nějaké peníze vypůjčit a nemusí to být zrovna banka, která se šťourá v kdečem. Takže pozor, nyní se dozvíte, co dělat, když je potřeba si půjčit Fahd, ale nechcete skákat pro kdejaké potvrzení a kdejaký glejt od čehokoli. A nespěcháte na to. Do oběda vám to bude stačit. Nu, v tomto případě nezbude než vyzkoušet společnost, na kterou se můžete podívat podrobněji, pokud kliknete na modrý odkaz výše v článku. Nic vás to přece nebude stát a každá informace se hodí. Proto si tam přečtěte jen ty základní a ihned začněte pracovat na tom, co po vás bude ta společnost požadovat. Tedy, samozřejmě pokud budete souhlasit s jejími podmínkami. To je jasné. A ty jsou nastaveny velmi výhodně. Ostatně, vždy si je můžete upravit. Uvidíte, že vám to ta společnost klidně umožní.