Dám vám vědět, jak je důležitá havarijní služba, když je únik vody. Stalo se vám někdy, že vám unikala voda? Mě ano. A to velmi nepříjemným způsobem, což mělo ještě potom nepříjemné následky po tom. Pracovala jsem na zahradě. Potom jsem šla domů, když v tom jsem si všimla, že mám v chodbě opravdu hodně vody. A musím se přiznat, že tolik vody jsem doma ještě neviděla, takže to byl pro mě obrovský šok! A potom jsem byla ještě více v šoku, když ta voda utíkala z koupelny. Jak je to možné? Rychle jsem se vzpamatovala a nevěděla jsem co mám dělat. A taky jsem tomu nemohla věřit.

Toalety musí být čisté.

To jsem něco udělala něco špatně? To jsem nezavřela nějaký vodovodní kohoutek? Vůbec jsem to nechápala. Ani nevím, jak dlouho jsem tam stála https://sport.aktualne.cz/hokej/hruzna-druha-tretina-stala-trinec-ve-finsku-zapas-lepsi-pozi/r~0818f9b6f57311e78337ac1f6b220ee8/ na chodbě plné vody, než jsem si uvědomila, že něco musím dělat. Potom jsem si uvědomila, že slyším toaletu. Ano, rychle jsem utíkala do koupelny k toaletě, kde jsem už viděla problém. Normálně mi toaletou ven utíkala voda! Naštěstí to byla samozřejmě pouze čistá voda, takže jsem si oddychla alespoň u tohoto.

Toaleta mi už funguje.

Ale i tak jsem byla v šoku, protože jsem nevěděla, co mám dělat. Takový únik vody jsem doma ještě nikdy neměla. Naštěstí jsem ale věděla, jak pokračovat dál. Když byl únik vody, tak se vždycky musí zastavit hlavní přívod vody. To jsem naštěstí zastavila, takže voda přestala téct. Ovšem ale na takovou kaluži jsem spotřebovala úplně všechny ručníky a deky. A ještě ani to by nestačilo, tak jsem šla k sousedce si půjčit ještě nějaké staré hadry, abych tu louži vysušila. Nejhorší na tom bylo, že v kuchyni se mi vzedmula plovoucí podlaha, takže to mělo opravdu velkou ještě dohru. Od té doby si už dávám pozor, jak se starám o své potrubí a o vodu. Jsem ráda, že existují havarijní služby, protože ty jsem pak raději zavolala, aby se mi na problém podívaly. Co kdyby se únik vody nenašel? To bych pak řešila jak? Asi bych si musela připlatit za soukromého odborníka, ale to by stálo dost peněz.