Legíny push up jsem vždycky chtěla. Byl to můj nejoblíbenější kousek oblečení. A to nejen z toho důvodu, že jsou push-up. Mně se taky strašně líbí stylově. Mám totiž docela štíhlou postavu, takže v push-up legínách se mi ještě více zvýrazní, a ještě mám ráda, když legíny push-up mají vyšší pas. Krásně stáhnout břicho a zvýrazní zadní část těla. A to se mi právě moc líbí. Taky si pamatuji na své první push up legíny. To mě bylo asi osmnáct anebo devatenáct let. A strašně jsem toužila po push-up legínách. Jenomže jak už to, tak bývá, tak rodiče mi je koupit nechtěli. Já jsem ještě studovala a neměla jsem žádnou brigádu.

Legíny jsou pohodlné.

Bohužel žádnou brigádu jsem nemohla sehnat. Byla jsem totiž z malé vesnice a do města to bylo daleko. A v obchodech na vesnicích bylo už všechno samozřejmě zabráno. Takže jsem si na push up legíny musela opravdu ještě nějaký čas počkat. Protože ty push up legíny byly docela drahé. V ten čas, kdy jsem po nich toužila, byly zrovna na rozmachu. V té době stály opravdu hodně peněz. Třeba pět anebo sedm stovek.

Legíny jsou pohodlné.

A v té době, před dvaceti lety, to bylo docela hodně peněz. A tak mně rodiče řekli, že když si alespoň půlku našetřím, tak mi push-up legíny koupí. Nakonec jsem je ale dostala na Vánoce. Protože jsem si bohužel nevydělala dost peněz. Takže jsem měla opravdu krásný dárek na Vánoce, který jsem si přála. Byla jsem ráda, když mi rodiče ty to push up legíny koupili. Koupili mi krásně tmavě modré, které se mi ke všemu hodí. Navíc push up Legíny jsou takové, že se dají nosit jak do města, tak taky do posilovny. Push-up legínách taky ráda běhám a dělám různé sporty. A jak sportujete vy? Máte na to nějaké speciální oblečení nebo je vám to jedno? Myslím si, že asi všechny ženy by si přály, aby vypadaly při všech příležitostech sexy a úchvatně. Proto i já si dávám záležet na tom, co si na sebe obléknu. V tomto ohledu jsem po mamince.