Razítka jsou velice důležitá při práci v kanceláři a ten, kdo v kanceláři pracuje, mě dá určitě za pravdu. Jen si vzpomeňte, když jste naposledy hledali razítko, protože Vám ho nějaký kolega vzal. V takovém případě lítají sprostá slova a lítáte po kanceláři, jak smyslu zbavení. Protože, když potřebujete razítko, tak nejlépe hned, protože lidi nechtějí čekat dlouhé minuty na to, než ho někde najdete. Pokud jich máte v kanceláři nedostatek, tak neváhejte a pořiďte nějaká nová pro Vás i pro kolegy.

Razítka (4)

Razítka na Praze 6, jsou vyhlášené v celém okolí a najdete zde vše, co se týče razítek a vizitek. S vizitkami tato firma začala již v roce 1992 a má s nimi ty nejlepší zkušenosti. Díky letům praxe ví jaký papír je na ně vhodný a jaký design právě letí. S razítky začali už také před nějakou dobou a musí se nechat, že ví, co dělají a co zákazník chce. Do jejich sortimentu totiž zařadili razítka na počkání, které jsou strašným hitem. Nejen, že Vám je udělají za pár minut, ale také si můžete přesně určit text a řádky. Jejich razítka jsou vyráběny speciální technologií, které má dokonalou ostrost písmen a také může mít více barev.

Razítka (2)

Mimo klasické razítka zde najdete také razítka dřevěná, na keramiku, klasiku Trodat a Colop a také razítka do kapsy. Velmi oblíbené jsou nyní antibakteriální razítka, které jsou opatřeny speciální technologií. Tyto razítka na sobě nezanechávají žádné bakterie ani viry a jsou tak ideální pro kanceláře, kde dochází ke střídání lidí na jednom razítku. Nejen, že nic nechytíte, ale také se nemusíte ničeho bát při práci s ním. Tato technologie vzniká již při výrobě razítka a proto má dokonalé výsledky.

Pokud Vám tedy v práci neustále někdo bere Vaše razítko a věčně ho hledáte po kanceláři, tak neváhejte a objednejte razítka nová. Nejen, že bude mít každý to své, ale také Vám ho nikdo už nevezme.