Náplně do elektronických cigaret Dinner Lady jsou britskou značkou, která oslovila vapery po celém světě. Vzhledem k vysoké koncentraci liquidu v jejich shake and vape, kterými jsou právě populární, jsou tyto náplně výrazných chutí a skvěle se hodí i do podů Kromě shake and vape Dinner Lady nabízí také jednorázové cigarety nebo aromata na namíchání. Vysoké procento https://www.czso.cz/documents/10180/20567097/112712k4.pdf/659f1c3a-966d-41b4-927b-79c015a7b15d%3Fversion%3D1.0 vaperů preferuje zejména ovocné příchutě, kterých je na trhu opravdu celá řada. Ale mezi nejpopulárnější řadíme právě ty, které má na svědomí Dinner Lady.

Jaké chutě můžete vyzkoušet?

Ice Sun Tan Mango

Ovocná příchuť s nádechem léta, kterou si ale milovníci manga vychutnají po celý rok. Pokud máte s některými mangovými příchutěmi problém, že vám přijdou příliš umělé, tady čekejte pouze autentickou chuť manga, která má příjemný chladivý dozvuk.

mango

Grape Star

Příchuť Grape Star nadchne všechny, kteří jsou milovníky hroznového vína. Plná chuť tmavých hroznů se zde zakombinovala s výraznou chladivou složkou, to vše ozvláštněno chutí anýzu, která vám zůstane na jazyku. Ideální na celodenní vaping!

Sweet Fusion

Sladká ovocná kombinace, která se stane vaši oblíbenou. Ve vyváženém mixu ovoce najdete kiwi, hroznové víno, citróny, pomeranče a také grapefruity. Sladkost se zde mísí s kyselostí a lehkou hořkostí grepů. Dokonale vyvážené.

jablka

Apple Sours Ice

Jablečné příchutě jsou mezi vapery velmi oblíbené. Je to ovoce, které se hodí k vapování jak během letních dní, tak v zimě, kdy máte chuť na něco chladivějšího. Tato příchuť přináší autentická nakyslá jablka v kombinaci s chladivou složkou.

Fruit Splash

Fruit splash obsahuje spoustu ovoce, které k sobě perfektně ladí. V této lahvičce si vychutnáte maliny, jahody, borůvky, ale také pomeranče. To vše je doladěno příjemnou chutí máty. Dokonalá příchuť na léto, které se nebudete moci vzdát.