Jen málokdo si během léta nechá ujít návštěvu bazénu, kde si může odpočinout od všudypřítomného horka. Teploty nad 35 stupňů už jsou u nás běžné, ale protože my na ně nejsme tolik zvyklí, potýkáme se během léta s celou řadou problémů. Velká horka mohou ničit a ohrožovat náš majetek a také mohou způsobovat vážné zdravotní problémy. Není divu že se bazény těší takové oblibě. Chodit do bazénu je ale čím dál dražší. Navíc se někteří občané neumí zrovna slušně chovat a dokážou tak návštěvu znepříjemnit ostatním až do té míry, že se raději další návštěvě vyhnou.

bazén voda

Soud bydlíte v rodinném domě a máte zahradu, můžete si koupit svůj vlastní bazén, který budete mít k dispozici kdykoliv budete chtít. Existují i malé bazény do země, které jsou vhodné i pro menší pozemky. Nemusíte si kupovat nejdražší bazén se slanou vodou, ale dopřát obyčejný bazén na běžné koupání si můžete dopřát i vy. Ceny se pohybují zhruba okolo 50 tisíc korun, takže jsou cenově dostupné.

bazénový žebřík

Ideální je zapuštěný bazén, který se zapouští do pozemku. Nevyčnívá a neruší vzhled celé zahrady jako levnější bazény, které stojí na trávě. Zapuštěný bazén se také lépe udržuje protože je pevnější a na čištění jeho povrchu můžete bez obav použít například robotický vysavač, který se sám postará o to, že povrch bazénové vany bude dokonce čistý.

Prvě údržba bazénu je stěžejní pro to, aby vám bazén vydržel dlouhé roky. Každý výrobce vás proškolí a doporučí vám chemii, která je nutná pro udržování čisté vody. Nikdo se nechce koupat ve vodě plné řas, a tomu předejdete jedině používáním chemie, která udrží vodu bez škodlivých mikroorganismů. Letošní léto už se můžete koupat ve vlastním bazénu, stačí ci ho vybrat a můžete ho mít bez starostí. Nabízíme totiž realizaci bazénů na klíč, tudíž si jen vyberete bazén a o zbytek se postaráme my.