Pojďme si představit filmy, které vás příliš nezatíží myšlenkami, ale budou vás bavit během letního večera, do kterého se nejlépe hodí romantické komedie, nebo jiné podobné žánry.

prázdný sál

10 důvodů, proč tě nenávidím

Biancu by chtěl mít každý kluk ze školy, ovšem její sestra Kat má pověst nesnesitelné necitelné holky. Bianca nesmí randit, pokud dříve nezačne i její sestra, a tak vznikne plán. O Kat se pro peníze začne ucházet jediný kluk, který by si na ni troufl. Později si padnou do oka, což však nezabrání jiným lidem, aby začali celou situaci ještě zhoršovat.

Snídaňový klub

Film opět z prostředí střední školy, kde zůstalo několik jedinců po škole. Musejí tedy ve třídě psát za trest esej. To se však zvrhne a z tohoto nudného příběhu se stane zajímavá kombinace rozhovorů a snahy se zabavit v sobotním dni. Jak dopadne skupina složená z gaunera, podivína, hráče fotbalu, školní krásky a tajemné dívky?

světlo promítačky

La la land

Co by se mohlo více hodit pro romantickou letní noc než La la land? Muzikál plný romantiky a hudby. Příběh vypráví o muzikantovi a začínající herečce, kteří se poznají v Los Angels. Příběh vypráví o lásce, ale i o zklamání.

Pretty Woman

Příběh, který zná snad každý, přinejmenším znáte jistě její motiv. Příběh o milionáři, který se setká s prostitutkou, začne ji měnit v ženu do společnosti a ona zjišťuje, jestli je právě tento muž jejím princem, o kterém sní.

Bridget Jones

Příběh složený z několika dílů o typické ženě, která se právě nachází v těžké životní situaci. Postava není nejlepší, nosí pohodlné spodní prádlo pro důchodce a pije víno. V příběhu se ale setkává s muži, kteří se do ní zamilují děj se co děj. Nakonec se vydává na zajímavou cestu životem plný zklamání, lásky a romantických chvilek.

Jsem božská

Nakonec byste opravdu neměli vynechat film, který je určen především pro dívky se špatným sebevědomím. Film krásně představuje kouzlo sebevědomí a toho, že stačí jen si věřit. A lidé se do vás zamilují.