Ještě relativně nedávno bylo běžné uzavírat sňatek ve velmi mladém věku. Průměrný věk nevěst byl dvacet let, ženichů dvacet pět let. Důvody to byly do značné míry ekonomické. Žít sám, byť v docela malém bytě, bylo značně neekonomické a manželství bylo tedy finančně výhodné. Tato ekonomická podstata v mnoha případech v současnosti padá, protože spousta lidí má natolik slušný příjem, že pohodlně vyžije na vlastní triko. Vztahy lidé navazují, aniž by však přemýšleli o uzavření sňatku.
chlap u keře

A tak není výjimkou, že je ženě třicet let, je relativně dobře situovaná a ráda by založila rodinu, ale nemá s kým. Najednou se zdá, že jsou všichni normální muži zadaní. Ne, nejsou, dají se vybrat, jen je třeba se zajímat o to, jak to ti muži mají nastavené. No, každý úplně jinak, na to se můžete spolehnout.

Při hledání ideálního otce svých dětí můžete narazit na nepoužitelné typy. Na druhou stranu, v tomto věku opravdu není až tak z čeho vybírat. Musíte najít kompromis. To neznamená, že byste si měla najít nějakého rizikového partnera, ale připustit, že ti muži, kteří se Vám vždy jevili jako nudní a nezajímaví, mohou být ti ideální otcové Vašich dětí a partneři, na které je spolehnutí. Ostatně ani Vy nemusíte dost možná být oslnivá hvězda, která si může vybírat. Zdravé požadavky by měli mít obě strany.

stání uprostřed silnice

A jaké jsou ty problémové typy?

· Alkoholici, narkomani, sociopati, psychopati – prostě klasika, která nevyžaduje další komentář.

· Maminčini mazánci – být celý život ta druhá po mamince? Slyšet, moje máma to dělala tak?

· Workoholici – život podle schůzek v kalendáři. I Vy můžete být pouze položkou v kalendáři.

· Narcistní osobnosti – je tak krásný a dokonalý, že si vlastně vystačí úplně sám, tak ho při tom hezky nechte.

· Bohém – jsou úžasně zábavní, ale jen do chvíle, kdy potřebujete zaplatit nájem a výživu pro dítě.