Sprchové a krémové gely
Jejich použití všichni známe. Jen si připomeňme, jaké nové ingredience nám do nich výrobci začali přidávat:
·         olejové perličky – při rozetření se na pokožce rozplynou a z nich se uvolní mikroskopické kapičky pečujících olejů.
·         mandlový nebo jojobový olej
·         výtažky z hedvábí
·         Vůně sprchových gelů výrobci často obměňují podle nadcházejících ročních období, takže v létě se můžeme potěšit vůní havajských květů, mořského vánku, v zimě zas vůní čokolády, perníku a skořice.
·         Novinkou výrobců kosmetiky jsou sprchové a krémové gely bez obsahu SLS (sodium laureth sulfát), který pokožku nadměrně vysušuje. Velké kosmetické firmy tak vyslyšely volání zákazníků po produktech bez této látky a místo ní je v těchto přípravcích obsažen sodium hydroxypropyl starch phosphate, který není pro pokožku zatěžující.
sprchový kout
Peelingové sprchové gely
Objevila se vám na stehnech celulitida?  Pravidelně zařazujte do své péče sprchový gel s peelingovými částečkami. Ty vám rozproudí krevní oběh a celulitida se tak nebude mít kde usazovat. Tento typ sprchového gelu je vhodný i pro odstranění nahromaděných šupinek z povrchu kůže. Získáte tak hebkou pokožku.  
Hydrofilní mycí oleje
Jste příznivci přírodních produktů? Pro vás jsou určeny hydrofilní mycí oleje. Přítomný olej se ve spojení s vodou promění v mycí emulzi, která odstraní nečistoty z pokožky, ale ochrannému filmu na kůži neuškodí.
koupelový olej
Sprchové pěny
Z tuby se vám po jejím zmáčknutí objeví přímo pěna, kterou můžete hned nanášet na tělo. Budou se líbit těm, kteří neradí tráví čas po sprchou.
Sprchové gely 2 nebo 3 v jednom pro muže
Je jasné, že muži nechtějí trávit dlouhý čas v koupelně a také rádi navštěvují fitness a posilovny. Proč s sebou tahat zvlášť sprchový gel, šampón? Tohle vyřeší sprchové gely 2, případně 3 v jednom. Jedna lahvička tak vyřeší umytí vlasů, těla a v případě gelu 3 v 1 i očištění zpocené tváře po fyzické námaze