Pokud jste aktivní lidi a máte rádi výzvy, určitě byste měli vyzkoušet hru, která se na Českém trhu objevila teprve nedávno. Escape game, je úniková hra, která je založená na rozluštění záhady v časovém limitu. Mohou se jí zúčastnit všichni nadšenci her a to v jakémkoliv věku od 15 let výše. Samozřejmostí však je, že pokud chcete dojít s celou rodinou, mohou děti vstoupit s vaším doprovodem. V komplexu jsou také záchody, takž pokud se vašemu dítku bude chtít na malou, nebude v tom žádný problém.

escape

Během hry Vás čeká spousta hádanek, rozluštění rébusů a také nejrůznější úkoly, které budete muset splnit. Sebou si stačí vzít klasické oblečení, které nosíte do práce, či normální nošení. Nevyžaduje se sportovní obuv, ani žádné sportovní oblečení. Hra je spíše založená na logickém myšlení, postupech, všímavosti a hlavně spolupráci celé skupiny. Právě díky spolupráci hráčů, se Vám podaří dostat se do cíle co nejrychleji a splnit tak časový limit. Pokud si i tak nebudete vědět rady, nemusíte zoufat, v každé místnosti je telefon, díky kterému lze kontaktovat osobou, která Vám dá nápovědu, jak dále pokračovat. Nenechte se však zmást, celé rozluštění záhady bude na Vás, tento telefon slouží pouze jako malé vodítko k dalším indiciím.

escape (2)

Pro velké nadšence této hry je zde možnost zakoupení dárkového poukazu v různých cenových relacích. Samozřejmostí je také rezervace, kterou lze změnit, nebo i zrušit z důvodu neodkladné záležitosti. Vždy je však potřeba, dát vědět nejméně 24 hodin dopředu. Velmi oblíbené jsou zde také firemní akce, nebo oslavy narozenin. Také je zde velký zájem o školní výlety, ale také o rozlučky se svobodou.

Pokud tedy nevíte, co podniknout během víkendu, zkuste se podívat na tuto zajímavou hru. Zaručeně se Vám tato zábava zalíbí a budete se ještě rádi vracet. Tak neváhejte a rezervujte si termín už nyní.