Myslím si, že budu mít pravdu, když tady řeknu, že opravdu každá žena chce být krásná a mít zdravou a krásnou mladou pleť. Myslím si, že opravdu neznám žádnou ženu, která by mi řekla, že stáří a vrásky jí jsou úplně jedno. Je mi jasné, že někomu to jedno není. A myslím si, že i pánové chtějí vypadat stále mládě a krásně a aby byly stále přitažliví. Tohle mi dá za pravdu asi každý. Proto si myslím, že pokud chce člověk vypadat stále mládě a krásně, tak by o sobě taky měl dbát a pečovat a taky užívat třeba nějaké potravinové doplňky. Já sama osobně chodím pravidelně ke kosmetičce, abych svou pleť podpořila v tom, aby byla stále mladá a krásná a hlavně pevná.

Zdravá pleť je pěkná.

A abych tohle všechno podpořila, tak chodím ke kosmetičce na pravidelné pleťové masky a taky na příjemné pleťové zábaly. A moje skvělá kamarádka a zároveň taky skvělá kosmetička mi řekla, že taky používala různé potravinové doplňky, jako třeba kolagen na pleť. Myslím si, že právě kolagen na pleť působí opravdu perfektně. A proto používám oblíbený rybí mořský kolagen. A věřte mi nebo ne, ale opravdu mořský kolagen na pleť je lepší než ten hovězí. Sice jsem dříve používala výhradně hovězí kolagen, ale v poslední době jsem se přeorientovala na mořský kolagen. A je to kolagen z tresky.

Ženy chtějí pěknou pleť.

Věřte mi, že to má opravdu perfektní účinky. A nejenom na pleť, ale celkově na stav kůže a vlasů a taky nehtů a zubů. Kolagen se v těle normálně vyskytuje, ale v malém množství. A věkem kolagenu v těle ubývá. A právě vlivem úbytku kolagenu v těle je potom kůže taková tenčí a méně pružná, co způsobuje stárnutí a vrásky. Takže že nám doporučuji už od třiceti let užívat kolagen. A pánové taky. Mnoho žen jste vypadat stále mladě a krásně, tak užívají například kvalitní kolagen na pleť, který je udělá více sebevědomějšími. Slyšela jsem, že když se ženy cítí krásné a přitažlivé a jsou se sebou spokojené, tak jsou o mnoho více šťastné.