Objevování cizích zemí dává spoustě lidech pocit svobody a volnosti. V poslední době se cestování stává stále více dostupnější téměř pro každého. Přinášíme několik rad, jak za dovolenou zbytečně nepřeplatit!

 

S výběrem si dejte na čas

Najít letenky či hotel za skvělou cenu dá někdy opravdu práci, takže notná dávka trpělivosti je na místě. Velice často se stává, že letecké společnosti nabízí letenky za velice nízké ceny, takže je dobré sledovat například několik portálu a jakmile se letenky za dobrou cenu dají do prodeje tak s jejich koupí neotálejte.

 

Letenky levně LevneLetenky se dnes dají sehnat opravdu do všech světových destinací. Doslova za pár korun se letecky dostane do Španělska či Řecka. Pokud si na výběru dáte opravdu záležet, pak se za velmi malé peníze můžete podívat také do nejrůznějších exotických zemí jako je Thajsko, Malajsie či Vietnam. Zároveň jsou pravidelně v nabídce rovněž letenky do zemí Spojených států amerických. Navštívit tak můžete například New York nebo Los Angeles. Stačí pouze trpělivost a trocha hledání na internetu.cestující na letišti

 

Nebojte se sdíleného ubytování

Spoustě lidem při této představě vstávají vlasy hrůznou na hlavě, přitom se není čeho bát. V dnešní době je například v Miláně či Benátkách k dispozici pro turisty spoustu bytů a apartmánu, kde je možné rezervovat si vlastní pokoj se sdílenou kuchyní a sociálním zařízením. Při výběru ubytování si vždy dobře přečtěte co možná nejvíce recenzí, ať nejste po příjezdů do vaší prázdninové destinaci zklamaní

 

člun při západu slunce

 

Jak žijí místní?

Pokud chcete během vaší dovolené ušetřit, pak se obloukem vyhněte restauracím pro turisty, kde jsou velice často ceny za pokrmy a nápoje naprosto přemrštěné. Před odjezdem na dovolenou prohledejte internet, kde jistě naleznete spoustu typů na kavárny a restaurace, jež navštěvují hlavně místní. V těchto zařízeních jsou ceny velmi často daleko příznivější.

5/5 - (2 votes)